#zeropaper hub news #3

Datum: 08. 03. 2018 | Autor: Iva Köhler | Kategorie: Vše

Nikdy nejez sám

Pro členy Paper Hubu jsme vytvořili nový program pravidelných akcí, na kterých se společně setkáváme k neformálnímu popovídání. Networkingová setkání se většinou konají ve formě společných obědů, u jejichž příležitosti navštěvujeme přilehlé restaurace. Zareagovali jsem také na nostalgická vzpomínání našich skálopevných členů a do programu akcí se tak znovu vrátily populární pomazánkové čtvrtky – networkingový pokec a kurz vaření v jednom.

Nový web

Náš coworking aktualizoval své webové stránky a ještě více tak přibližuje unikátnost svého konceptu zájemcům o členství a pronájem: www.paperhub.cz.  

Konzultace na míru

Snažíme se neustále rozvíjet naše služby a posunovat tak zaměření od sdílené kanceláře pro svobodychtivé freelancery k místu akcelerujícímu jejich business rozvoj. Tento rok jsme tedy začali budováním týmu ověřených konzultantů a mentorů, jejichž rady a workshopy zprostředkováváme členům i zájemcům ze strany veřejnosti na témata jako účetnictví v kryptoměnách, daňové aspekty kryptoměn a právní poradenství v oblasti ICT a projektů stojících na blockchainu.

Odborné workshopy

Pokračovali jsme i v organizaci workshopů bitcoinového účetnictví, které zatím stihlo navštívit několik desítek lidí – pro únorové termíny jsme přizvali daňového poradce Zdeňka Juráka, který účastníkům předal nejrůznější tipy na to, jak s kryptoměnami při podávání daňového přiznání pracovat. Série bude od dubna pokračovat i nadále, s novými hosty z oboru práva ICT i čistě účetními workshopy.

Spolupráce se Startupjobs.cz

Neopomíjíme také startupovou komunitu: navázali jsme spolupráci s úšpěšným portálem nabízející služby pro startupy Startupjobs.cz. Členům Paper Hub umožňuje inzerci pracovních nabídek na portálu zdarma, což nemálo členů využívá.

Pro startupy, kteří jsou členy portálu a hledají pracovní zázemí, nabízíme slevu na naše služby, pokud se zabývají našimi hlavními tématy jako svoboda v podnikání, decentralizace, kryptotechnologie a blockchain. Samozřejmě si vyhrazujeme právo si vybírat z došlých poptávek, tak aby byl projekt důvěryhodný a fungoval bez podpory z veřejných zdrojů.

 

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém dovedli prolomit
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz