Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pronájem

Nabízíme k pronájmu jedinečné industriální prostory s kapacitou od 10 až do 100 osob s vynikající světelností a nekonvenční atmosférou. Příjemným bonusem je možnost využití kavárny v přízemí s nabídkou výběrové kávy. Na vaše akce jsme schopni také zabezpečit občerstvení a catering na míru. Institut kryptoanarchie také nabízí školení a přednáškové balíčky pro skupiny i firmy.

Pro ověření dostupnosti termínů nás kontaktujte na pronajem@paralelnipolis.cz, telefonu +420 605 116 183Seznamte se s našimi podmínkami pronájmu.


Multifunkční sál

Unikátní prostory vybaveny kvalitním ozvučením, kabelovými mikrofony, projektorem a promítacím plátnem.

Prostory k pronájmu poskytujeme především eventům, které tématicky souvisí s Paralelní Polis, nebo řeší některé z otázek, kterými se Paralelní Polis dlouhodobě zabývá.

Sál o rozměrech 12 x 12 metrů pro akce do 80 sedících účastníků (místa k sezení)

  • výborná světelnost
  • kvalitní ozvučení a promítací plátno
  • prostor přizpůsobíme vaší akci
  • možnost cateringu
  • naše kavárna k vašim službám

Prostor rádi přizpůsobíme vaší potřebě, upravíme počet míst, stolů a sofa, opticky rozdělíme prostor divadelných závěsů. Je možné přiobjednat přilehlou zasedací místnost či kuchyňku, flipchart nebo speciální konferenční a nahrávací techniku. Účástníci vaší akce mohou využít naši kavárnu. V případě zájmu zařídíme kvalitní catering.

Cena pronájmu je 2 390 Kč za hodinu.
Celý den, tzn. více než 8 hodin v rámci otevírací doby, za zvýhodněnou cenu 18 500 Kč.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.Zasedací místnost Paper Hub

Vybavená originálním voštinovým nábytkem, whiteboardem, LCD TV s funkcí ambilight a projektorem. Zasedačka s nejlepším výhledem v Praze!

Nachází se při coworkingovém prostoru Paper Hub v prvním patře. Místnost o rozměrech 4,5 x 4 metrů je vybavená originálním papírovým nábytkem, whiteboardem, LCD TV, projektorem a na objednání flipchartem. Kapacita je 10 – 12 osob. Místnost sousedí s kuchyňkou.

Cena pronájmu je 450 Kč za hodinu.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.


Zasedací místnost Institute of Cryptoanarchy

Vybavená originálním nábytkem, whiteboardem a LCD TV s funkcí ambilight.

Zasedací místnost se nachází v posledním patře budovy a přímo sousedí s multifunkčním sálem. V případě zájmu je možné ji pronajmout společně pro oddělené zázemí eventů pořádaných v sále. Prostor o rozměru 4 x 4,5 metrů má kapacitou 8 osob. Na objednání je možné využít flipchart a kuchyňku.

Cena pronájmu je 450 Kč za hodinu.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.


Audiovizuální studio

Audio a video obsah je náš denní chléb. Ať už natáčíte videa, streamujete rozhovory nebo nahráváte podcasty naše studio je vám plně k dispozici. Poskytneme jak plnou technickou podporou, tak náš profesionální tým. Máme pro vás “ready to go” scény i mnoho možností rozvržení natáčecího prostoru podle vlastních představ. Samotnou produkci si vezmeme na starosti, vše sestříháme, přidáme znělky, učešeme a vaším směrem pošleme hotový soubor.

Rozměry prostor jsou 2,5 x 5 metrů.

Technické vybavení studia:

Kamery
1x Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K + Sigma 18-35/1.8 DC HSM ART Canon
1x Canon FX 305
1x Canon FX 308

Osvětlení
4x základní stálé reflektory
světelná rampa

Zvuková technika
3x mikrofon
2x dynamický mikrofon Shure MV7
2x zvukový port s klopovým mikrofonem Shure
Mixážní pult Senheisser

Kompletní ceník pronájmu studia vám zašleme na vyžádání.

Kontaktovat nás můžete emailem na studio@paralelnipolis.cz nebo telefonicky na +420 737 336 346.


Bitcoin Coffee

První a stále jediná bitcoinová kavárna na světě. Výběrová kavárna s industriálním vzhledem, která se hodí pro neformální semináře nebo setkání jakéhokoliv charakteru.

Prostor se nachází v přízemí budovy a sousedí s uzavřenou zahrádkou, kterou je možné po domluvě využít společně s prostory Bitcoin Coffee. Stejně tak je možné využít LED TV s funkcí ambilight a bezdrátová sluchátka pro případné prezentace. Místo nabízí až 30 míst k sezení a je možné je uspořádat dle vašich představ v rámci technických možností.

Cena pronájmu je 2 390 Kč za hodinu.
Celý den, tzn. více než 8 hodin v rámci otevírací doby, za zvýhodněnou cenu 18 500 Kč.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.


Dotazy a rezervace na pronajem@paralelnipolis.cz, telefonu +420 605 116 183. Seznamte se s našimi podmínkami pronájmu.


Naše prostory využili: