Skip to content

#zeropaper hub news #3

Nikdy nejez sám

Pro členy Paper Hubu jsme vytvořili nový program pravidelných akcí, na kterých se společně setkáváme k neformálnímu popovídání. Networkingová setkání se většinou konají ve formě společných obědů, u jejichž příležitosti navštěvujeme přilehlé restaurace. Zareagovali jsem také na nostalgická vzpomínání našich skálopevných členů a do programu akcí se tak znovu vrátily populární pomazánkové čtvrtky – networkingový pokec a kurz vaření v jednom.

Nový web

Náš coworking aktualizoval své webové stránky a ještě více tak přibližuje unikátnost svého konceptu zájemcům o členství a pronájem: www.paperhub.cz.  

Konzultace na míru

Snažíme se neustále rozvíjet naše služby a posunovat tak zaměření od sdílené kanceláře pro svobodychtivé freelancery k místu akcelerujícímu jejich business rozvoj. Tento rok jsme tedy začali budováním týmu ověřených konzultantů a mentorů, jejichž rady a workshopy zprostředkováváme členům i zájemcům ze strany veřejnosti na témata jako účetnictví v kryptoměnách, daňové aspekty kryptoměn a právní poradenství v oblasti ICT a projektů stojících na blockchainu.

Odborné workshopy

Pokračovali jsme i v organizaci workshopů bitcoinového účetnictví, které zatím stihlo navštívit několik desítek lidí – pro únorové termíny jsme přizvali daňového poradce Zdeňka Juráka, který účastníkům předal nejrůznější tipy na to, jak s kryptoměnami při podávání daňového přiznání pracovat. Série bude od dubna pokračovat i nadále, s novými hosty z oboru práva ICT i čistě účetními workshopy.

Spolupráce se Startupjobs.cz

Neopomíjíme také startupovou komunitu: navázali jsme spolupráci s úšpěšným portálem nabízející služby pro startupy Startupjobs.cz. Členům Paper Hub umožňuje inzerci pracovních nabídek na portálu zdarma, což nemálo členů využívá.

Pro startupy, kteří jsou členy portálu a hledají pracovní zázemí, nabízíme slevu na naše služby, pokud se zabývají našimi hlavními tématy jako svoboda v podnikání, decentralizace, kryptotechnologie a blockchain. Samozřejmě si vyhrazujeme právo si vybírat z došlých poptávek, tak aby byl projekt důvěryhodný a fungoval bez podpory z veřejných zdrojů.