Přeskočit na obsah

Studio PP

Současný vysílací program Studia Paralelní Polis kopíruje původní programové schéma fyzických meetupů, tedy umění – věda – technologie, s programovou nadstavbou pro pokročilé uživatele bitcoinu, vycházející z tradičních bitcoinových meetupů. V době, kdy na ostatních YT kanálech recyklují Youtubeři pořád dokola stejná témata a osobnosti, my jsme se rozhodli nedělat clickbaitový obsah opřený o věštění ze svíčkových grafů, ale rozebírat věci do hloubky.


Sledujte nás na YT!

Pokud se vám program našeho kanálu líbí, nejvíce nám pomůžete tím, že kliknete na odběr a necháte nám pod videem komentář. V případě, že získáme zajímavá čísla v počtu odběratelů, můžeme na tvorbu programu oslovit partnery, což nám umožní se trochu více nadechnout, ale hlavně zkvalitňovat naši práci.


Audiovizuální studio

Audio a video obsah je náš denní chléb. Ať už natáčíte videa, streamujete rozhovory nebo nahráváte podcasty naše studio je vám plně k dispozici. Poskytneme jak plnou technickou podporou, tak náš profesionální tým. Máme pro vás “ready to go” scény i mnoho možností rozvržení natáčecího prostoru podle vlastních představ. Samotnou produkci si vezmeme na starosti, vše sestříháme, přidáme znělky, učešeme a vaším směrem pošleme hotový soubor.

Rozměry prostor jsou 2,5 x 5 metrů.

Technické vybavení studia:

Kamery
1x Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K + Sigma 18-35/1.8 DC HSM ART Canon
1x Canon FX 305
1x Canon FX 308

Osvětlení
4x základní stálé reflektory
světelná rampa

Zvuková technika
3x mikrofon
2x dynamický mikrofon Shure MV7
2x zvukový port s klopovým mikrofonem Shure
Mixážní pult Senheisser

Kompletní ceník pronájmu studia vám zašleme na vyžádání.

Kontaktovat nás můžete emailem na studio@paralelnipolis.cz nebo telefonicky na +420 737 336 346.


Naše prostory využili:

carousel review

X