Transhumanismus – Zálohy na objednávku RFID čipů

Datum: 30. 11. 2015 | Autor: Pavel Ševčík | Kategorie: Věda a technologie

Informace

Bližší informace a aktualizace sledujte na facebookové události. Slidy z přednášky (poznámky přednášejícího zobrazíte stiskem klávesy S).

Zálohu bylo možné zaplatit pouze online v bitcoinech. Záloha je nevratná a na jejím základě bude objednán implantát s NFC čipem NTAG216. Placení záloh na objednávku čipu bylo možné do neděle 13. prosince, 13:00. 
Implantát bude vydán na navazujícím setkání v pondělí, 25. ledna, v 19:00 v Paralelní Polis na základě objednávkového kódu ze zaplacené zálohy (viz níže) po doplacení rozdílu do finální ceny. Finální cena se odvíjí od celkového počtu objednávek a neměla by překročit $120. Potenciálně ale může být finální cena výrazně nižší. Jelikož se podařilo zajistit skvělou cenu implantátů, současně s jejich vydáním bude i vrácen ekvivalent 300 Kč v BTC. Na navazujícím setkání bude možnost nechat si implantát voperovat zkušeným zástupcem společnosti Hell.cz. Pokud se někdo nedostaví na navazující setkání, budou implantáty k vyzvednutí v Paralelní Polis, ale voperování si bude muset zajistit sám. Pro upozornění e-mailem na datum navazujícího setkání můžete zadat svoji adresu do formuláře. Oznámení proběhne také formou události na Facebooku.

Záloha: 1000 Kč

PLACENÍ ZÁLOH UKONČENO!

Jak zaplatit zálohu online v bitcoinech?

 

1) Klikněte na Objednat a zaplatit.

Zobrazí se platební informace pro provedení platby: částka v bitcoinech podle aktuálního kurzu a bitcoinová adresa. Zobrazený QR slouží pro automatické naskenování platební údajů např. mobilní pěněženkou.
V dolní části obrazovky lze změnit jazyk objednávky.

2) Proveďte platbu.

Při platbě mobilní peněženkou stačí naskenovat QR kód a adresa i částka se načtou do peněženky automaticky. Při platbě z počítače překopíruje do Vaší peněženky částku a adresu ručně.

3) Uložte si číslo objednávky a nikomu ho nesdělujte.

Unikátní číslo objednávky slouží pro vyzvednutí implantátu na navazujícím setkání v Paralelní Polis.

Můžete si ho: vyfotit do telefonu uložit jako odkaz do prohlížeče, opsat na papír nebo kliknutím na tlačítko Stvrzenka poslat na email.

01

Kliknutím na tlačítko „+“ zobrazíte detailní informace o Vaší bitcoinové transakci. Provedenou platbu si můžete ověřit přímo v bitcoinové síti na adrese Blockchain.info tak, že do vyhledávacího políčka vložíte bitcoinovou adresu.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na emailu jan.hubik@paralelnipolis.cz. Informace o našich dalších akcích naleznete zde .

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém prolomili
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz