Skip to content

Transhumanismus – Zálohy na objednávku RFID čipů

Informace

Bližší informace a aktualizace sledujte na facebookové události. Slidy z přednášky (poznámky přednášejícího zobrazíte stiskem klávesy S).

Zálohu bylo možné zaplatit pouze online v bitcoinech. Záloha je nevratná a na jejím základě bude objednán implantát s NFC čipem NTAG216. Placení záloh na objednávku čipu bylo možné do neděle 13. prosince, 13:00. 
Implantát bude vydán na navazujícím setkání v pondělí, 25. ledna, v 19:00 v Paralelní Polis na základě objednávkového kódu ze zaplacené zálohy (viz níže) po doplacení rozdílu do finální ceny. Finální cena se odvíjí od celkového počtu objednávek a neměla by překročit $120. Potenciálně ale může být finální cena výrazně nižší. Jelikož se podařilo zajistit skvělou cenu implantátů, současně s jejich vydáním bude i vrácen ekvivalent 300 Kč v BTC. Na navazujícím setkání bude možnost nechat si implantát voperovat zkušeným zástupcem společnosti Hell.cz. Pokud se někdo nedostaví na navazující setkání, budou implantáty k vyzvednutí v Paralelní Polis, ale voperování si bude muset zajistit sám. Pro upozornění e-mailem na datum navazujícího setkání můžete zadat svoji adresu do formuláře. Oznámení proběhne také formou události na Facebooku.

Záloha: 1000 Kč

PLACENÍ ZÁLOH UKONČENO!

Jak zaplatit zálohu online v bitcoinech?

 

1) Klikněte na Objednat a zaplatit.

Zobrazí se platební informace pro provedení platby: částka v bitcoinech podle aktuálního kurzu a bitcoinová adresa. Zobrazený QR slouží pro automatické naskenování platební údajů např. mobilní pěněženkou.
V dolní části obrazovky lze změnit jazyk objednávky.

2) Proveďte platbu.

Při platbě mobilní peněženkou stačí naskenovat QR kód a adresa i částka se načtou do peněženky automaticky. Při platbě z počítače překopíruje do Vaší peněženky částku a adresu ručně.

3) Uložte si číslo objednávky a nikomu ho nesdělujte.

Unikátní číslo objednávky slouží pro vyzvednutí implantátu na navazujícím setkání v Paralelní Polis.

Můžete si ho: vyfotit do telefonu uložit jako odkaz do prohlížeče, opsat na papír nebo kliknutím na tlačítko Stvrzenka poslat na email.

01

Kliknutím na tlačítko “+” zobrazíte detailní informace o Vaší bitcoinové transakci. Provedenou platbu si můžete ověřit přímo v bitcoinové síti na adrese Blockchain.info tak, že do vyhledávacího políčka vložíte bitcoinovou adresu.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na emailu jan.hubik@paralelnipolis.cz. Informace o našich dalších akcích naleznete zde .