PAPER HUB I Den coworkingu zdarma

Datum: 11. 11. 2015 | Autor: Pavel Ševčík | Kategorie: Vše
Hledáš klidné, originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!
18. listopadu 8:00 – 20:00
 
Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna Makerslab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní a bezpečný internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka.
 
Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!
 
PROGRAM:
Čeká na tebe individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis.
 
Pokud se chceš před prací trochu protáhnout a vyčistit hlavu, využij speciální lekci jógy ve 2. patře Paralelní Polis – začíná v 10:00h! www.facebook.com/events/455876214615036/
 
Pokud nechceš jen pracovat, ale také se něco dozvědět o 3D tisku a jeho možnostech v podnikání, získat trojrozměrný model tvé hlavy nebo si osahat prototyp závodního drona, doporučujeme zaskočit do našeho podzemního MakersLabu, kde paralelně probíhá Den otevřených dveří! www.facebook.com/events/115160592176674/
 
Ve středu 18. listopadu se na tebe těšíme od 8:00 do 20:00 – KAPACITA JE OMEZENÁ, tak si REGISTRUJ své místo přes kontaktní formulář na http://paperhub.cz/#contact nebo na hub@paralelnipolis.cz.
 
Akce se koná v rámci Týdne podnikání 2015.
 
Tak vejdi ven…

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém prolomili
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz