Skip to content

PAPER HUB I Den coworkingu zdarma

Hledáš klidné, originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!
18. listopadu 8:00 – 20:00
 
Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna Makerslab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní a bezpečný internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka.
 
Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!
 
PROGRAM:
Čeká na tebe individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis.
 
Pokud se chceš před prací trochu protáhnout a vyčistit hlavu, využij speciální lekci jógy ve 2. patře Paralelní Polis – začíná v 10:00h! www.facebook.com/events/455876214615036/
 
Pokud nechceš jen pracovat, ale také se něco dozvědět o 3D tisku a jeho možnostech v podnikání, získat trojrozměrný model tvé hlavy nebo si osahat prototyp závodního drona, doporučujeme zaskočit do našeho podzemního MakersLabu, kde paralelně probíhá Den otevřených dveří! www.facebook.com/events/115160592176674/
 
Ve středu 18. listopadu se na tebe těšíme od 8:00 do 20:00 – KAPACITA JE OMEZENÁ, tak si REGISTRUJ své místo přes kontaktní formulář na http://paperhub.cz/#contact nebo na hub@paralelnipolis.cz.
 
Akce se koná v rámci Týdne podnikání 2015.
 
Tak vejdi ven…