23. 05. 2016 Den coworkingu zdarma

Datum: 09. 05. 2016 | Autor: Iva Köhler | Kategorie: Vše

Hledáš klidné, originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!

Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna MakersLab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní a bezpečný internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka.

Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!

PROGRAM:

www.facebook.com/events/113827709029765/

Pondělí 23. 5. 2016 8:00 – 18:00
V 1. patře na tebe čeká od 8:00 do 18:00 individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis. KAPACITA JE OMEZENÁ, tak si REGISTRUJ své místo přes kontaktní formulář na http://paperhub.cz/#contact nebo na hub@paralelnipolis.cz.

V 1. patře v zasedací místnosti začne v 18:00 Programming meetup.http://www.meetup.com/Life-Learning-Programming-Prague/

Ve 2. patře v sále se koná od 18:00 přednáška a diskuze o brandingu alias o tom, Jak generace Y (ne)buduje značky.

A v kavárně v přízemí organizuje naše 3D tisková laboratoř Makers Lab 3D Čoko párty s 3D tiskárnou na čokoládu!

Na všechny akce je vstup volný.
PS: Nemáš s bitcoinem zatím zkušenost? Získej náskok, ukážeme ti, jak na to! paralelnipolis.cz/jak-na-bitcoin

Tak vejdi ven…
www.paperhub.cz

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém dovedli prolomit
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz