Skip to content

23. 05. 2016 Den coworkingu zdarma

Hledáš klidné, originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!

Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna MakersLab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní a bezpečný internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka.

Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!

PROGRAM:

www.facebook.com/events/113827709029765/

Pondělí 23. 5. 2016 8:00 – 18:00
V 1. patře na tebe čeká od 8:00 do 18:00 individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis. KAPACITA JE OMEZENÁ, tak si REGISTRUJ své místo přes kontaktní formulář na http://paperhub.cz/#contact nebo na hub@paralelnipolis.cz.

V 1. patře v zasedací místnosti začne v 18:00 Programming meetup.http://www.meetup.com/Life-Learning-Programming-Prague/

Ve 2. patře v sále se koná od 18:00 přednáška a diskuze o brandingu alias o tom, Jak generace Y (ne)buduje značky.

A v kavárně v přízemí organizuje naše 3D tisková laboratoř Makers Lab 3D Čoko párty s 3D tiskárnou na čokoládu!

Na všechny akce je vstup volný.
PS: Nemáš s bitcoinem zatím zkušenost? Získej náskok, ukážeme ti, jak na to! paralelnipolis.cz/jak-na-bitcoin

Tak vejdi ven…
www.paperhub.cz

Leave a Reply