Paper Hub hledá Community Managera

Datum: | Autor: wilder | Kategorie: Vše

Sdílená kancelář Paper Hub představující malý tým ve velkém projektu Paralelní Polis není pro každého. Nehlaste se tedy všichni, hledáme jen tu pravou / pravého:

Chceš se stát tváří Polis? Usměvavým “vítačem”, který poradí zájemcům o coworking a nasměruje udivené zaměstnance korporací, které zatoužily vyměnit sterilní prostředí svých kanceláří za papírovou zasedačku?

Máš rád(a) ve věcech pořádek, nerozhodí tě tabulky, e-maily, telefony ani fakturace (ano, Paper Hub se bez nějakého toho papírování neobejde)?

Stejně pečlivý(á) a aktivní jsi i v péči o prostor okolo sebe (Paper Hub je výjimečné místo zasluhující zvláštní pozornost) a jeho členy (kteří řeší vše od otázek života, vesmíru a vůbec po došlý papír v tiskárně)?

Nejsi žádná tichá puťka a baví tě práce a komunikace s lidmi?

Láká tě vyhledávat příležitosti rozvoje našich #paperhubsters a možnosti jejich spolupráce a sdílení znalostí?

Jsi proslulý organizátor(ka), ve vymýšlení akcí se cítíš jako ryba ve vodě a stejně hladce se staráš i o jejich úspěšný průběh?

Oslovuje tě to? Nebojíš se žádné výzvy? Máme toho víc:

Community Manager získá:

A na oplátku vítáme:

Napiš nám (v češtinědůvody, proč chceš pracovat v Paralelní Polis (NE univerzální motivační dopis!) a něco o sobě do 18. března na e-mail iva.kohler@paralelnipolis.cz. S vybranými kandidáty se setkáme na konci března. Nástup možný v dubnu, nejpozději v květnu.

Více o projektu na www.paperhub.cz / www.paralelnipolis.cz.

PS: A jak se pracuje v Paper Hub? Podívej se na rozhovor s manažerkou Ivou Köhler a článek ve Forbes.

Paper Hub je nekonvenční sdílená kancelář, oceněná cenou Zasedačka roku 2015 a CESAwards 2016 pro nejlepší coworking ČR. Buduje komunitu liberálně smýšlejících, inovativních freelancerů a startupů se zájmem o témata digitální svobody. Opírá se o zázemí kavárny, hackerspace a think-tanku – to vše v “all inclusive balíčku” Paralelní Polis, neziskové společnosti a projektu skupiny Ztohoven, v pražských Holešovicích.

blog Paralelní Polis

Manažer/ka coworkingu Paper Hub v Paralelní Polis
3rd Global Bitcoin Meetup with speakers from 5 countries!
Bitcoin v El Salvadoru

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz