Coworking

statement

Paper Hub je sdílená kancelář, kde nachází své pracovní zázemí komunita freelancerů, malých pracovních týmů či vznikajících startupů. Zde se v originálním designovém prostředí věnují svým projektům z různorodých oblastí vítáme liberálně smýšlející, inovativní freelancery a startupy se zájmem o témata digitální svobody a vyvíjející projekty v oblasti decentralizace, P2P a kryptotechnologií.

Hlavní prostor Paper Hubu tvoří openspace vybavený voštinovým nábytkem a pohodlnou chillout zónou v samém středu místnosti a dvě menší kanceláře s fixními stoly. Místem vhodným pro pracovní schůzky a workshopy je pak přilehlá zasedací místnost. Komunitní částí coworkingu se stala vybavená kuchyňka a stinná terasa ve vnitrobloku budovy.

Neobvyklé pracovní prostředí Paper Hubu bylo také několikrát oceněno, například v soutěži Zasedačka roku 2015 nebo za nejlepší coworking ve střední Evropě v roce 2016.

Jako všechny koncepty v Paralelní Polis i Paper Hub přijímá platby pouze v kryptoměnách – aktuálně v bitcoinech a litecoinech. Pro potřeby svých členů nabízí několik druhů flexibilních členství tak, aby si každý vybral podle svého – od 8h měsíčně ve sdílené kanceláři až po svůj vlastní pevný stůl.

Chceš se o Paper Hubu dozvědět více? Pokračuj na web, kde se dozvíš více o členství, pronájmu i aktivitách Hubu. A nezapomeň si říct o den na zkoušku zdarma!

Fotogalerie

Paper Hub

Přejít na web

Že máme židle a stoly pro práci, zasedačku, wifi připojení a tiskárnu, se chlubit nebudeme. To má každá sdílená kancelář. Každý ale nesnese papírový nábytek, spontánní členské akce i jedinečný vzdělávací program, silnou výběrovou kávu, spoustu geeků okolo, svobodné prostředí, komunitní přístup a fungování pouze na kryptoměnách.

Pro ty ostatní je tu náš coworking Paper Hub.

#neniprokazdeho

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém prolomili
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz