Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Coworking

Paper Hub je sdílená kancelář, kde nachází své pracovní zázemí komunita freelancerů, malých pracovních týmů či vznikajících startupů. Zde se v originálním designovém prostředí věnují svým projektům z různorodých oblastí vítáme liberálně smýšlející, inovativní freelancery a startupy se zájmem o témata digitální svobody a vyvíjející projekty v oblasti decentralizace, P2P a kryptotechnologií.

Hlavní prostor Paper Hubu tvoří openspace vybavený voštinovým nábytkem a pohodlnou chillout zónou v samém středu místnosti a dvě menší kanceláře s fixními stoly. Místem vhodným pro pracovní schůzky a workshopy je pak přilehlá zasedací místnost. Komunitní částí coworkingu se stala vybavená kuchyňka a stinná terasa ve vnitrobloku budovy.

Neobvyklé pracovní prostředí Paper Hubu bylo také několikrát oceněno, například v soutěži Zasedačka roku 2015 nebo za nejlepší coworking ve střední Evropě v roce 2016.

Jako všechny koncepty v Paralelní Polis i Paper Hub přijímá platby pouze v kryptoměnách – aktuálně v bitcoinech a litecoinech. Pro potřeby svých členů nabízí několik druhů flexibilních členství tak, aby si každý vybral podle svého – od 8h měsíčně ve sdílené kanceláři až po svůj vlastní pevný stůl.

Chceš se o Paper Hubu dozvědět více? Pokračuj na web, kde se dozvíš více o členství, pronájmu i aktivitách Hubu. A nezapomeň si říct o den na zkoušku zdarma!