Coworking

statement

Paper Hub je pracovní prostor v prvním patře Paralelní Polis. Funguje na bázi coworkingu – sdílení jednoho pracoviště různými lidmi s různými pracovními zájmy. Paper Hub je vybaven originálním voštinovým nábytkem. Nabízí příjemné prostředí a klidné zázemí pro angažované, inovativní a kreativní jedince. Jsme otevření freelancerům, studentům, malým firmám či startupům. Prostory jsou vhodné i v případě, že vedle své hlavní pracovní činnosti realizujete jiné vlastní projekty. Paralelní Polis je místem, které kombinuje umění, společenské vědy a technologie. Svým členstvím v Paper Hubu podporujete naše ideje a témata.

Členství v Paper Hubu se platí kryptoměnou bitcoin. Nabízíme různé tarify různého rozsahu (od 300 do 3000 Kč/měsíc). V rámci svého tarifu můžete využívat kterékoli volné pracovní místo ve sdíleném openspace. K dispozici budete mít plné kancelářské vybavení (barevnou tiskárnu, skener a kopírku A4/A3, rychlý a bezpečný internet, projekční techniku, flipchart, zamykatelné skříňky atd.), kuchyňku, prostornou terasu či zasedací místnost pro vaše schůzky. V přízemí Paralelní Polis jsou navíc dvě samostatné kanceláře, kde si lze pronajmout vlastní pracovní stůl (4500 Kč/měsíc).

Členové Paper Hubu mohou v Paralelní Polis čerpat různé bonusy nebo se účastnit členských networkingových a vzdělávacích akcí. Také mají slevu na členství a kurzy v MakersLabu, naší 3D tiskové dílně.

Kdo jsou členové Paper Hubu? Kreativci, ajťáci, techničtí nadšenci, anarchisté, umělci, vizionáři, hackeři, bitcoinoví maniaci, bystré hlavy, inovátoři, digitální nomádi, milovníci kávy. Lidé, kteří jdou proti proudu a hledají paralelní řešení.

Jsi náš člověk a máš zájem? Vyzkoušej si den zdarma!

Fotogalerie

Paper Hub

Přejít na web

Každý člen Paper Hubu využívá v rozsahu svého tarifu kterékoli volné pracovní místo a kancelářské vybavení ve sdílené kanceláři, kuchyňku a terasu. Za zvýhodněnou cenu si členové Paper Hubu mohou pronajmout zasedací místnost. K pronájmu nabízíme i vlastní pracovní stůl. Členství se platí pomocí kryptoměny bitcoin. S jeho používáním vás rádi seznámíme. Pomůžeme vám bitcoin nakoupit i uskutečnit platbu.

blog Paralelní Polis

Litecoin – Bitcoin Blešák / Flea (Free) Market
#zeropaper hub news #2
#zeropaper hub news #1

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz