Koncepty

statement

Projekt Paralení Polis sídlí v třípatrovém domě v Holešovicích. Jednotlivá patra a prostory domu slouží odděleným konceptům odlišného charakteru, které dohromady však vytvářejí funkční organizmus. Jako místo prvního fyzického setkání s projektem slouží kavárna Bitcoin Coffee. Pod ní se nachází laboratoř 3D tisku MakersLab. V patře nad kavárnou je sdílená kancelář Paper Hub. V nejvyšším patře naleznete velký multifunkční sál, v němž probíhá většina z našich pravidelných akcí, a také menší technickou laboratoř zvanou Hackerspace. 

Více o jednotlivých konceptech se dozvíte na následujících odkazech.

Bitcoin Coffee

Více info

Bitcoin Coffee je jedinečné místo s jedinečnou kávou. Espresso připravujeme ze zrn pražených v berlínské pražírně Bonanza. Vybíráme světleji pražené kávy z Etiopie a Kolumbie

MakersLab

Více info

Kreativní 3D tisková dílna v Paralelní Polis. Umožňuje přístup široké veřejnosti k 3D tiskárnám.
Pořádáme školení a workshopy. Tiskneme a modelujeme.

Paper Hub

Více info

Paper Hub je pracovní prostor v prvním patře Paralelní Polis. Funguje na bázi coworkingu – sdílení jednoho pracoviště různými lidmi s různými pracovními zájmy.

Institut Kryptoanarchie

Více info

Cílem Institutu kryptoanarchie je zpřístupňovat nástroje pro neomezené šíření informací na internetu. Podporujeme paralelní decentralizované ekonomiky, kryptoměny a další prostředky pro rozvoj svobodné společnosti 21. století.

blog Paralelní Polis

Demokratizace korporativismu: Jak dosáhnout dokonalé korupce na tzv. anonymních predikčních trzích
Kryptoměny vedou k větší svobodě i k riziku vzniku bublin
Welcome, digital nomads!

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz