Koncepty

statement

Projekt Paralení Polis sídlí v třípatrovém domě v Holešovicích. Jednotlivá patra a prostory domu slouží odděleným konceptům odlišného charakteru, které však dohromady vytvářejí funkční organizmus. Jako místo prvního fyzického setkání s projektem slouží kavárna Bitcoin Coffee. O patro níže, tedy v suterénu budovy, se nachází technologický hackerspace s názvem CryptoLAB. V patře nad kavárnou je sdílená kancelář Paper Hub. V nejvyšším patře naleznete velký multifunkční sál, kde probíhá většina přednášek a jiných typů akcí. Toto patro se nazývá Institute of Cryptoanarchy a jeho hlavním účelem je vzdělávání. V tomto patře sídlí také náš Klub Paralelní Polis.

Více o jednotlivých konceptech se dozvíte na následujících odkazech.

Paper Hub

Více info

Paper Hub je pracovní prostor v prvním patře Paralelní Polis. Funguje na bázi coworkingu – sdílení jednoho pracoviště různými lidmi s různými pracovními zájmy.

Institut Kryptoanarchie

Více info

Cílem Institutu kryptoanarchie je zpřístupňovat nástroje pro neomezené šíření informací na internetu. Podporujeme paralelní decentralizované ekonomiky, kryptoměny a další prostředky pro rozvoj svobodné společnosti 21. století.

Klub Paralelní Polis

Více info

Klub Paralelní Polis je místo, které sdružuje osobnosti moderních technologií, umění a společenských věd a hlavně podporovatele Paralelní Polis.

CryptoLAB

Více info

CryptoLAB Paralelní Polis je místo pro zkoumání a tvorbu nástrojů, které svobodná společnost potřebuje pro svoji emancipaci na vynucených autoritách.

Bitcoin Coffee

Více info

Bitcoin Coffee je jedinečné místo s jedinečnou kávou. Nabízíme vám výběrovou kávu Ethiopii Dimtu z amsterdamské pražírny White Label Coffee. Káva, ze které připravujeme espresso, je zpracována Natural metodou. To znamená, že se celé kávové plody po sesbírání suší a po dosušení jsou z nich vyloupána zrnka.

blog Paralelní Polis

Manažer/ka coworkingu Paper Hub v Paralelní Polis
3rd Global Bitcoin Meetup with speakers from 5 countries!
Bitcoin v El Salvadoru

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz