Skip to content

Skorojarní nálož akcí

Nejsme v Paper Hubu jenom kvůli práci! Pravidelně pro vás chystáme programy a eventy, kde se něco nového naučíte a seznámíte s dalšími obyvateli Polis. Tento přehled přináší souhrn těch nejzajímavějších akcí naplánovaných na konec zimy. 

Paper Hub

Každý čtvrtek v poledne si dáváme do těla na lekci jógy, odpoledne se setkávají největší coworkingoví labužníci na pomazánkových orgiích. První středy v měsíci networkujeme na společném brunchi a jednou za čas vyjedeme za adrenalinem – třeba na motokáry. Členové mají slevy na vynikající školení Na volné noze a Braň svou značku konající se na půdě Polis.

Bitcoin Coffee
Jednou za měsíc se v kavárně konají ranní streamy úspěšného konceptu Brain & Breakfast spojené s neméně úspěšnými snídaněmi. Každé odpoledne od 16h je pak možné si přes sluchátka poslechnout výběr z edukativních videí z naší Silent TV. Kdo má rád hazard, může si provětrat bitcoinovou peněženku na nočním pokerovém turnaji a pro pařbychtivé dělá kavárna DJské večery Paralelní Sound a Kryptovečírky (třeba už dnes večer!).


Institute of Cryptoanarchy
Kromě vyhlášených meetupů příznivců bitcoinu a transhumanismu se rozjel nový program přednášek o anarchokapitalismu a diskuzní panely reagující na aktuální společenská témata (EET, vojenská rozvědka…). Svou činnost obnovilo dokumentární Kino 43. NaYouTube profilu můžete sledovat většinu záznamů, z akcí bývá také online stream přímo v eventech. Hackerspace pořádá spolu s Czechitas pondělní programovací setkání. Jednou za čtvrt roku organizujeme jedinečné Bitcoinové blešáky (nenechte si ho ujít tuto neděli!).


MakersLab
MakersLab má nabitý program meetupů, kurzů a workshopů 3D tisku a arduina. Členové Hubu mají navíc úvodní kurz do 3D tisku zdarma!

Leave a Reply