Skorojarní nálož akcí

Datum: | Autor: wilder | Kategorie: Vše
Nejsme v Paper Hubu jenom kvůli práci! Pravidelně pro vás chystáme programy a eventy, kde se něco nového naučíte a seznámíte s dalšími obyvateli Polis. Tento přehled přináší souhrn těch nejzajímavějších akcí naplánovaných na konec zimy. 

Paper Hub

Každý čtvrtek v poledne si dáváme do těla na lekci jógy, odpoledne se setkávají největší coworkingoví labužníci na pomazánkových orgiích. První středy v měsíci networkujeme na společném brunchi a jednou za čas vyjedeme za adrenalinem – třeba na motokáry. Členové mají slevy na vynikající školení Na volné noze a Braň svou značku konající se na půdě Polis.

Bitcoin Coffee
Jednou za měsíc se v kavárně konají ranní streamy úspěšného konceptu Brain & Breakfast spojené s neméně úspěšnými snídaněmi. Každé odpoledne od 16h je pak možné si přes sluchátka poslechnout výběr z edukativních videí z naší Silent TV. Kdo má rád hazard, může si provětrat bitcoinovou peněženku na nočním pokerovém turnaji a pro pařbychtivé dělá kavárna DJské večery Paralelní Sound a Kryptovečírky (třeba už dnes večer!).


Institute of Cryptoanarchy
Kromě vyhlášených meetupů příznivců bitcoinu a transhumanismu se rozjel nový program přednášek o anarchokapitalismu a diskuzní panely reagující na aktuální společenská témata (EET, vojenská rozvědka…). Svou činnost obnovilo dokumentární Kino 43. NaYouTube profilu můžete sledovat většinu záznamů, z akcí bývá také online stream přímo v eventech. Hackerspace pořádá spolu s Czechitas pondělní programovací setkání. Jednou za čtvrt roku organizujeme jedinečné Bitcoinové blešáky (nenechte si ho ujít tuto neděli!).


MakersLab
MakersLab má nabitý program meetupů, kurzů a workshopů 3D tisku a arduina. Členové Hubu mají navíc úvodní kurz do 3D tisku zdarma!

blog Paralelní Polis

Do you celebrate “crypto only PornHub”?
Slavíte “crypto only Pornhub”?
Den proti digitálním omezením DRM

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz