Skip to content

Studio PP

  • by

Současný vysílací program Paralelní Polis kopíruje původní programové schéma fyzických meetupů, tedy umění – věda – technologie, s programovou nadstavbou pro pokročilé uživatele bitcoinu, vycházející z tradičních bitcoinových meetupů. V době, kdy na ostatních YT kanálech recyklují Youtubeři pořád dokola stejná témata a osobnosti, my jsme se rozhodli nedělat clickbaitový obsah opřený o věštění ze svíčkových grafů, ale rozebírat věci do hloubky. Dohoda s Josefem Tětkem přišla ráz na ráz a vy máte už několik týdnů možnost cestovat v čase a pochopit, proč bitcoin prostě musel vzniknout a jaké způsobuje změny v chápání ekonomiky.

Již tradičně a postupně zveřejňujeme záznamy z posledního ročníku našeho Hackers Congressu, na kterém se každoročně scházejí speakeři z celého světa. Sara Polak nás už přes dva měsíce provází světem AI. Vysvětluje nám proč a kde všude se s AI setkáváme, aniž bychom si to uvědomovali. Sodomák zase připravil sérii přednášek, na kterou jsme dlouho čekali. Program Digitální Sebeobrana je programově samotným základem Paralelní Polis. Bez poučeného chování, tedy jak bezpečně používat technologie, si nelze zachovat digitální svobodu.

 

Josef Tětek je ekonom a kryptoměnový analytik v TopMonks. Dlouhodobě se zajímá o podstatu peněz, je autorem knihy Bitcoin: Odluka peněz od státu a spoluautorem podcastu Kryptokec.

Livestream Q&A s Josefem proběhne ve středu 17. února od 19 hodin!

 

Archeoložka v AI Sara Polak vám v sérii 12 přednášek vysvětlí vztah umělé inteligence k naší společnosti.

 

Sodomák vysvětlí vše, co byste měli o tomto tématu vědět. Protože jak říká: “Mít nějaký soukromí je prostě fajn.”

 

Pokud se Vám nový programový kabát našeho YouTube kanálu líbí, nejvíce nám pomůžete tím, že kliknete na subscribe a dáte pod naše videa like. Jestli získáme zajímavá čísla sledujících, můžeme na program oslovit partnery, což nám umožní se trochu více nadechnout, ale hlavně zkvalitňovat naši práci.

Naše audiovizuální studio je samozřejmě možné i pronajmout, takže pokud jako firma, nebo i jako jednotlivec, sháníte kvalitní zázemí pro vaši tvorbu, neváhejte nás kontaktovat.