Coworking Paper Hub hledá dvě ruce – obě pravé

Datum: | Autor: wilder | Kategorie: Vše

Sdílená kancelář Paper Hub není pro každého. Nehlaste se tedy všichni, hledáme jen tu pravou / pravého:

 

Ultimátní asistent(ka) – plný úvazek

Chceš se stát tváří Polis? Usměvavým “vítačem”, který poradí zájemcům o coworking a nasměruje udivené zaměstnance korporací, které zatoužily vyměnit sterilní prostředí svých kanceláří za papírovou zasedačku?

Máš rád(a) ve věcech pořádek, nerozhodí tě tabulky, e-maily ani fakturace (ano, Paper Hub se bez nějakého toho papírování neobejde)?

Stejně pečlivý(á) a aktivní jsi i v péči o prostor okolo sebe (Paper Hub je výjimečné místo zasluhující výjimečnou pozornost) a jeho členy (kteří řeší vše od otázek života, vesmíru a vůbec po došlý papír v tiskárně)?

Jsi to ty? Čti dál…

 

Specialist(k)a na eventy – ½ úvazek

Jsi proslulý organizátor(ka), ve vymýšlení akcí se cítíš jako ryba ve vodě a stejně hladce se staráš i o jejich úspěšný průběh?

Máš zájem o vzdělávání, osobní rozvoj, soft skills a zkušenost s produkcí eventů?

Láká tě vyhledávat příležitosti rozvoje našich #paperhubsters a možnosti jejich spolupráce a sdílení? Nezalekneš se zorganizování paintballového battlu ani technologického hackathonu?

Nebo je to všechno déjà vu a máš o hodně originálnější nápady? Takové, které k nám nalákají i kryptoanarchií nepolíbenou veřejnost a inspirují je ke svobodě?

Oslovuje tě to? Máme toho víc:

 

Obě pravé ruce získají:

A na oplátku vítáme:

 

Pošli důvody, proč chceš s námi pracovat (případně CV, LinkedIn, odkazy na tvé dosavadní projekty a pracovní zkušenosti…) do konce června na e-mail iva.kohler@paralelnipolis.cz. S vybranými kandidáty se setkáme na začátku července. Nástup možný v červenci nebo dle dohody.

Více o projektu na www.paperhub.cz / www.paralelnipolis.cz.

PS: A jak se pracuje v Paper Hub? Podívej se na rozhovor s manažerkou Ivou Köhler a článek ve Forbes.

Paper Hub je nekonvenční coworkingový prostor, oceněný cenou Zasedačka roku 2015 a CESAwards 2016 pro nejlepší coworking ČR, vybavený zasedací místností, kuchyňkou a terasou. Opírá se o zázemí kavárny, laboratoře 3D tisku, Institutu kryptoanarchie a hackerspace – to vše v “all inclusive balíčku” Paralelní Polis, projektu skupiny Ztohoven, v pražských Holešovicích.

blog Paralelní Polis

3rd Global Bitcoin Meetup with speakers from 5 countries!
Bitcoin v El Salvadoru
Hackeři – proti komu se bráníme?

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz