Crypto Camp Paralelní Polis 2019 (CZ)

Datum: 01. 01. 2019 | Autor: Jan Hubík | Kategorie: Vše
Crypto Camp Logo

(for English run, CLICK HERE)

Během pěti dnů tě naučíme základy kryptoměn, blockchainu, digitální bezpečnosti, darknetu, 3D tisku a elektroniky. Vybavíme tě základními dovednostmi, které dlouhodobě zvýší tvou osobní svobodu. Každý den tě čeká přednáška a workshop. Kromě toho i seznamovací večeře a páteční párty. Strávíš nezapomenutelných pět dní s etickými hackery, dáš si kafe v první a jediné kavárně na světě, kde se dá platit pouze kryptoměnami. Zažiješ temnou atmosféru bitcoinového centra Evropy a získáš certifikát o absolvování. REZERVUJ SI MÍSTO JIŽ NYNÍ! (kapacita je omezená)

Program

Neděle

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Co je zahrnuto v ceně 6000 Kč?

Požadavky

Tým

Přednášet budou etičtí hackeři a kryptoanarchisti z Paralelní Polis a zpřátelených organizací. Budete mít i mnoho příležitostí setkat se s členy našeho týmu, kteří žijí kryptoanarchistickou budoucnost již dnes.

Datum a platba

Své místo si můžete zarezervovat zaplacením poplatku osobně v Bitcoin Coffee, nebo přímo na:

Kapacita je omezená, další běh bude v létě 2020.

Lokace

Crypto Camp je organizován Paralelní Polis. Přednášky a workshopy (viz. program) se budou konat v naší budově na adrese Dělnická 43, Praha 7.

Ubytování

Kolem Paralelní Polis je několik hotelů a hostelů. Doporučujeme Sir Toby’s Hostel. S kódem BELIKETHIS dostanete 10% slevu při rezervaci přes jejich webové stránky.

Paralelní Polis

Nové technologie s sebou přinášejí i možnost volby. Žijeme v době, kterou definoval Manifest kryptoanarchie. S rychlým internetem, spolehlivým anonymizátorem, šifrováním a decentralizovanou měnou si zachováme svobodu, kterou jako celek ztrácíme. Paralelní Polis je nezisková organizace sídlící v Praze. Naší misí je poskytování technologií a vzdělání, které lidé potřebují pro zapojení do nezávislé společnosti a ochranu individuální svobody. Jako jedna z mála organizací na světě přijímáme pouze kryptoměny, nepřijímáme státní peníze jako dotace, ani jako formu platby. Provozujeme čtyřpodlažní budovu, ve které najdete Institut kryptoanarchie, Paper Hub a Bitcoin Coffee. Více o nás najdete v médiích.

blog Paralelní Polis

Slovensko se inspirovalo českým EET. Hackeři systém prolomili
The Central Bank prohibits PP from using the word “coin”
ČNB zakazuje PP používat slovo mince. Po EET je tu kauza mince

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz