Crypto Camp Paralelní Polis 2019 (CZ)

Datum: 01. 01. 2019 | Autor: Jan Hubík | Kategorie: Vše
Crypto Camp Logo

(for English run, CLICK HERE)

Během pěti dnů tě naučíme základy kryptoměn, blockchainu, digitální bezpečnosti, darknetu, 3D tisku a elektroniky. Vybavíme tě základními dovednostmi, které dlouhodobě zvýší tvou osobní svobodu. Každý den tě čeká přednáška a workshop. Kromě toho i seznamovací večeře a páteční párty. Strávíš nezapomenutelných pět dní s etickými hackery, dáš si kafe v první a jediné kavárně na světě, kde se dá platit pouze kryptoměnami. Zažiješ temnou atmosféru bitcoinového centra Evropy a získáš certifikát o absolvování. REZERVUJ SI MÍSTO JIŽ NYNÍ! (kapacita je omezená)

Program

Neděle

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Co je zahrnuto v ceně 6000 Kč?

Požadavky

Tým

Přednášet budou etičtí hackeři a kryptoanarchisti z Paralelní Polis a zpřátelených organizací. Budete mít i mnoho příležitostí setkat se s členy našeho týmu, kteří žijí kryptoanarchistickou budoucnost již dnes.

Datum a platba

Své místo si můžete zarezervovat zaplacením poplatku osobně v Bitcoin Coffee, nebo přímo na:

Kapacita je omezená, další běh bude v létě 2020.

Lokace

Crypto Camp je organizován Paralelní Polis. Přednášky a workshopy (viz. program) se budou konat v naší budově na adrese Dělnická 43, Praha 7.

Ubytování

Kolem Paralelní Polis je několik hotelů a hostelů. Doporučujeme Sir Toby’s Hostel. S kódem BELIKETHIS dostanete 10% slevu při rezervaci přes jejich webové stránky.

Paralelní Polis

Nové technologie s sebou přinášejí i možnost volby. Žijeme v době, kterou definoval Manifest kryptoanarchie. S rychlým internetem, spolehlivým anonymizátorem, šifrováním a decentralizovanou měnou si zachováme svobodu, kterou jako celek ztrácíme. Paralelní Polis je nezisková organizace sídlící v Praze. Naší misí je poskytování technologií a vzdělání, které lidé potřebují pro zapojení do nezávislé společnosti a ochranu individuální svobody. Jako jedna z mála organizací na světě přijímáme pouze kryptoměny, nepřijímáme státní peníze jako dotace, ani jako formu platby. Provozujeme čtyřpodlažní budovu, ve které najdete Institut kryptoanarchie, Paper Hub a Bitcoin Coffee. Více o nás najdete v médiích.

blog Paralelní Polis

#hcpp má opět vyprodáno! Speciální lístek za 1 BTC čeká na svého majitele!
Dosažení svobody pomocí opt-out. To je letošní #hcpp19!
Hackathon přinesl Písk pro šifrovanou komunikaci s novináři!

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz