Skip to content

#zeropaper hub news #1

Kolaudačka nového Hubu

Otevření Hubu po rekonstrukci podlah a malování stěn proběhlo ve slavnostním duchu. A to včetně přestřižení slavnostní pásky nejvěrnějším členem našeho coworkingu. Přítomné Hubáky čekalo bohaté pohoštění a široká nabídka nápojů, díky čemuž jsou další zprávy ze zbytku večera zašifrovány jako přísně tajné.

Buzzwords a minimalismus

V rámci pražských setkání Buzzwords proběhlo v prostorách Paper Hubu promítání dokumentu Minimalismus. Kromě členů coworkingu nás navštívila i řada příznivců tohoto konceptu z řad veřejnosti. Filmový večer byl završen povídáním s autorkou knih o tématu minimalismu, Michaelou Dombrovskou.

Workshop přípravy kávy

Pod vedením baristky z Bitcoin Coffee se členové Hubu zúčastnili workshopu domácí přípravy kávy. Od té doby se jejich pracovní produktivita úměrně zvýšila díky schopnosti připravit si výborné kafe doma, v práci i na výletě v lese.

Jóga restart

O fyzické zdraví našich členů pečuje již tradičně jogínka Zuzana Martáková. Díky přízni počasí jsme se v teplákovém stejnokroji vydali provětrat tělo a mysl dokonce i na pražský ostrov Štvanice.

Základy grafiky pro negrafiky

V Hubu se jí, pije, cvičí – a dokonce se tam dá i něco naučit. Pozvali jsme proto Lindu Nezhybovou, digitální nomádku s precizním grafickým okem, která nás naučila základům grafiky v programu Inkscape.