Skip to content

#zeropaper hub news #2

Paralelní týden podnikání

Paper Hub se opět otevřel široké veřejnosti, a to během Paralelního týdne podnikání, kdy se v prostoru coworkingu konalo několik vzdělávacích akcí na témata osobního i business rozvoje, podnikání a obchodních technik. Své know-how zde veřejnosti předávala řada zajímavých osobností – Jonáš Herza z Hithit.cz, business kouč Pavel Křepelka se svým konceptem přednášek ScaleUp Meetup a Jakub Pacanda s projektem Buzzwords. V jednom z večerů zde také proběhlo setkání copywriterů, na kterém si zkušení psavci předávali své rady a tipy na úspěšné podnikání v tomto oboru.

Buzzwords: monetizace

Pražská diskuzní skupina Buzzwords se v rámci svých pravidelných setkání objevila v prostorách Paper Hubu ještě jednou, a to u příležitosti večerního setkání na téma Monetizace aneb jak zpeněžit svůj nápad. Cílem sezení bylo sdílet své zkušenosti s ostatními a inspirovat se úspěšnými realizacemi podnikatelských nápadů.

Workshop Bitcoin v účetnictví

Ve spolupráci s účetní Hankou Trnkovou Kocourkovou jsme zorganizovali nový workshop na téma bitcoinu v účetnictví. V prvním ze série těchto workshopů se účastníci dozvěděli, kdy a jak je potřeba danit příjmy z kryptoměn, na co si dávat pozor při prodeji a jak zdanit směnu této kryptoměny na hotovost. Workshopy na téma bitcoin v účetnictví budou dále pokračovat, proto sleduj události na facebookovém účtu Paper Hubu.

Zavíračka terasy

Před přicházejícím chladem jsme uložili ke spánku naši milovanou terasu. A jak jinak než stylově – v zimním oblečení a s hrnky výborného svařáku v rukou.

Workshop Na volné noze

Paper Hub se již tradičně podílel na produkci pražského školení Na volné noze, pod taktovkou business konzultanta Roberta Vlacha. Setkání podnikatelů na volné noze proběhlo v prostorách Institutu kryptoanarchie a na víkendové školení navázal pravidelný think-tank, tentokrát na téma delegování rolí v týmu. Celý blok byl završen večerním networkigem, kde se sešlo několik desítek svobodychtivých podnikatelů. Nashle zase za čvrt roku!

Brunch

Kde jinde si příjemně popovídat než nad dobrým jídlem. A tak si pro členy Hubu připravily kuchařky z Bitcoin Coffee další ze série brunchů, tentokrát ve francouzském stylu. Naše chuťové buňky se tak rozplývaly nad croissanty, domácí paštikou, cibulačkou nad víně a dalšími pochoutkami. Delicieux!

Hubácký “gastrokroužek” se tak schází každou první středu v měsíci, přidáš se?

Nadchly tě akce, které pořádáme v Paper Hubu? Sleduj facebookový profil Paper Hubu a přidej se k nám.