Skip to content

Výprodej voštinového nábytku z Paralelní Polis

Chceš mít kus Paralelní Polis doma? Papírový nábytek s příběhem právě na prodej. V průběhu léta chystáme výprodej několika setů voštinového nábytku, který zdobil Institute of Cryptoanarchy. První set na prodej:

“Když jsem tvrdil, že je možné vybavit interiér budovy o čtyřech patrech z papíru, sám jsem tomu chtěl uvěřit. Navezli jsme do PP voštinové desky “fixboard” až z Opavy, a začalo se lepit. Naše coworkingové patro dokonce dostalo papírový název Paper Hub a nám se dařilo tvářit tak dlouho sebejistě, až o papírovém konceptu napsal i časopis Architekt.

Získali jsme cenu zasedačka roku, dokonce i kavárna roku a já věděl, že se blíží doba, kdy si Paralelní Polis vydělá na nové vybavení, a to už z papíru nebude muset být. I tak si voština získala vaši pozornost a uspořádali jsme několik workshopů, ve kterých bylo možné si nějaký ten kousek slepit a odnést domů.

Teď je situace mnohem snazší. Můžeš mít přímo kousek legendárního vybavení z Polis. Pokud budeš chtít cokoliv upravit na míru, rád ti s tím pomůžu. Tak neváhej a vybírej, protože do Opavy pro kamión vzduchu už fakt nepojedu.”

Roman Týc
____________________

Sestava velká 01
– 3600,- Kč

Obsahuje:
3x kostka s rohama
12x kostka bez rohů
1x panel
4x police 4m
1x police 1m

Chceš tento set voštiny? Napiš na jakub.soucek@paralelnipolis.cz

Leave a Reply