Skip to content

Transhumanismus – Zálohy na objednávku NFC implantátů

Zálohu je možné zaplatit pouze online v bitcoinech. Záloha je nevratná a na jejím základě bude objednán implantát s NFC čipem NTAG216. Placení záloh na objednávku čipu bylo možné do neděle 17. července, 17:00.
Implantát bude vydán na navazujícím setkání na přelomu srpna a září (bude upřesněno) v Paralelní Polis na základě objednávkového kódu ze zaplacené zálohy (viz níže). Finální cena v prvním kole hromadného čipování byla 1000 Kč, odvíjí se ale od celkového počtu objednávek a ochoty dodavatele. Pokud by byla vyšší než 1000 Kč, rozdíl se bude doplácet při výdeji. Na navazujícím setkání bude možnost nechat si implantát voperovat zkušeným zástupcem společnosti Hell.cz. Pokud se někdo nedostaví na navazující setkání, budou implantáty k vyzvednutí v Paralelní Polis, ale voperování si bude muset zajistit sám. Pro upozornění e-mailem na datum navazujícího setkání můžete zadat svoji adresu do formuláře. Oznámení proběhne také formou události na Facebooku.

Bližší informace a aktualizace sledujte na facebookové události. Slidy z přednášky (poznámky přednášejícího zobrazíte stiskem klávesy S). V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na emailu jan.hubik@paralelnipolis.cz.

Záloha: 1000 Kč

OBJEDNÁVÁNÍ A PLACENÍ ZÁLOH UKONČENO!

Jak zaplatit zálohu?

 

1) Klikněte na Objednat a zaplatit.

Zobrazí se platební informace pro provedení platby: částka v bitcoinech podle aktuálního kurzu a bitcoinová adresa. Zobrazený QR slouží pro automatické naskenování platební údajů např. mobilní pěněženkou.
V dolní části obrazovky lze změnit jazyk objednávky.

2) Proveďte platbu.

Při platbě mobilní peněženkou stačí naskenovat QR kód a adresa i částka se načtou do peněženky automaticky. Zaplatit lze také kliknutím na tlačítko “Uhradit z peněženky”, případně překopíruje do Vaší peněženky částku a adresu ručně.

3) Uložte si číslo objednávky a nikomu ho nesdělujte.

Unikátní číslo objednávky slouží pro vyzvednutí implantátu na navazujícím setkání v Paralelní Polis.

Můžete si ho: vyfotit do telefonu, uložit jako odkaz do prohlížeče, opsat na papír nebo kliknutím na tlačítko Stvrzenka poslat na email. Některé Bitcoinové peněženky ukládají číslo objednávky do historie transakcí.

01

Kliknutím na tlačítko “+” zobrazíte detailní informace o Vaší bitcoinové transakci. Provedenou platbu si můžete ověřit přímo v bitcoinové síti na adrese Blockchain.info tak, že do vyhledávacího políčka vložíte bitcoinovou adresu.

Leave a Reply