Skip to content

PAPER HUB I Jóga restart

Každý čtvrtek 12:00 – 13:00

Pro aktuální kalendář lekcí sledujte www.facebook.com/paperhub/events.

Přijďte se protáhnout na hodinu jógy a dobít baterky do konce týdne! Začínáme každý ČTVRTEK ve 12:00 a po dobu 60 minut budeme pod vedením jogínky Zuzany Martákové strečovat tělo ze všech stran a do všech směrů. Lekce jsou vhodné pro zdravé jedince (případně předchozí úrazy/operace/těhotenství prosím diskutujte s lektorkou před hodinou), ať už jste jógou políbení anebo ne.

Na hodinu se vám bude hodit PODLOŽKA NA CVIČENÍ, pohodlné těsnější oblečení, dostatečná hydratace před a po lekci a především (po)otevřená mysl. Na silném těle budeme pracovat společně, otevření mysli bude následovat.

A proč jóga v Paralelní Polis? Jóga je individuální cestou, při které se člověk soustředí sám na sebe tím nejlepším možným způsobem. Důvodů pro praktikování jógy je spousta a každý má ten svůj. Důležité při tom je, abychom si hleděli sami sebe, příliš se neporovnávali s ostatními a především se naučili respektovat naše vlastní potřeby.
Ti, co si v Paper Hub našli pracovní zázemí, i jógychtiví kolemjdoucí uvítají možnost ulevit tělu od dlouhodobého sezení u počítače a uvolnit mysl pro získání nových kreativních nápadů.
Navíc se jedná pravděpodobně o JEDINOU SPORTOVNÍ LEKCI ZA BITCOINY v ČR! 🙂

Kdy?: každý čtvrtek od 12h (změna vyhrazena, aktuální lekce jsou vždy vypsány jako FB událost)
Kde?: Paper Hub (Paralelní Polis, 2. patro), Dělnická 43, Praha 7 (tram Dělnická nebo Maniny)
Za kolik?: vstupné bitcoinově dobrovolné – DOPORUČENÁ ČÁSTKA 150 Kč / 6 USD (placeno na místě v BTC)

Kde získáte bitcoiny?: Koupíte je nejsnadněji přímo v Paralelní Polis, v bankomatu v přízemí (automat bere pouze papírové bankovky). Podrobný návod na získání bitcoinů je zde: www.paralelnipolis.cz/jak-na-bitcoin/.

PS: po hodině přijde vhod osvěžení či lehký oběd v Bitcoin Coffee.