Skip to content

3D Tisk


MakersLab je 3D tisková dílna v suterénu Paralelní Polis. Když nevíte kam za
3D tiskem v Praze tak právě zde je to ideální místo. Navštivte nejedeno z mnoha našich školení 3D tisku,  kde seznamujeme veřejnost s 3D technologiemi. Umožňujeme přístup veřejnosti k 3D tiskárnám.

  • Každé pondělí večer pořádáme volně přístupné meetupy, které se týkají 3D tisku. Zveme na ně pravidelně zajímavé hosty a odborníky z branže.
  • V úterý se v MakersLabu konají kurzy Blenderu. Jsou určené lidem, kteří si chtějí znalosti o 3D tisku prohlubovat. Naučíte se vytvářet vlastní modely na počítači a následně je tisknout.
  • Středeční workshopy v MakersLabu patří všem, kteří s 3D tiskem teprve začínají. Program nazvaný  “Začínáme s 3D tiskem” seznamuje veřejnost s technologiemi tisku. Naučíte se, jak 3D tisk funguje a jak se modely vytváří.
  • Ve čtvrtek se v MakersLabu setkávají dronoví nadšenci. 3D tisk využíváme ke stavbě závodních indoor i outdoorových dronů.
  • Páteční workshopy 3D tisku probíhají v angličtině.

MakersLab je reálná demonstrace 3D tisku, která vám představí hranice toho, jak se 3D tisk dá využít.

Akce!! Nenechte si ujít příležitost jedinečného workshopu, na kterém se postaví vaše nová 3D tiskárna.  

Nezáleží na tom, zda o 3D tisku zatím nic nevíte nebo už máte nějaké zkušenosti. MakersLab je prostor pro setkávání s kreativními lidmi a inovativními technologiemi.

 

 

Spolupracujeme se školami a zasvěcujeme studenty do podrobností 3D tisku. Prototypujeme a modelujeme na zakázku. Stačí, když přijdete se svou představou, a my ji zrealizujeme. Spolupracujeme s designéry šperků a módních doplňků. Některé ukázky naší práce byly k vidění na Hackers Congressu 2015 v rámci fashion.STL show.
3D tisk designových ptáčků v Makerslab 3D tisk boty makeslab
náramek 3D tisk makerslab 3D tisk na zakázku originální držák blesku na fotákdiamant ring 3D tisk makerslab 3Dtisk v makerslabufigurka démona 3D tisk makerslab figurky 3D tisk makerslab forma pro odlévání 3D tisk makerslab Laser cannon predátor 3D tisk makerslab 3D tisk v makerslabu  vzorky na 3D tiskráně makerslab 3dtiskarna-v-makerslabu-056-744x496 skoleni-3d-tisku-v-makerslabu-e1469611310687

Členové MakersLabu využívají tiskárny a materiály v dílně za snížené ceny.

info@makerslab.cz
www.makerslab.cz