Skip to content

Den otevřených coworkingů v Paralelní Polis

Zapoj se v pátek 1. června do historicky prvního Dne otevřených coworkingů v Česku – iniciativy populárního portálu pro freelancery Na volné noze!

Součástí je i Paper Hub, nekonvenční sdílená kancelář a součástParalelní Polis v pražských Holešovicích. Vítáme zde všechny liberálně smýšlející, inovativní freelancery a startupy se zájmem o technologie a témata digitální svobody.
Jako všechny koncepty v Polis i Paper Hub přijímá platby pouze v kryptoměnách – aktuálně v bitcoinech a litecoinech. Specifické je i originální papírové vybavení a svobodný duch.

Doraž k nám první červnový den – dozvíš se více o členství a pronájmu v Hubu i aktivitách v Polis a rádi tě osobně provedeme!
Svou návštěvu nemusíš nikam hlásit, můžeš rovnou přijít a celý den pracovat nebo se volně zúčastnit DOPLŇKOVÉHO PROGRAMU:

10h Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis

12h Bitcon Coffee: “Kryptoměny pro lidi” – praktická ukázka tvorby peněženky, nákupu kryptoměn a samotné platby

13h Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis

13h Paper Hub: Pavel Křepelka (Gazelles CZ) – “Jak na dosahování plánů a úkolů” – business workshop na stanovování cílů s návodem na efektivní dotahování úkolů

14h30 Paper Hub: Pavel Přecechtěl – “Praktické využití technologií kryptoměn” – přednáška + konzultace na přání

16h Paper Hub: Iva Köhler – “Jak může mastermind nakopnout tvůj profesní i osobní rozvoj?” – vysvětlení konceptu a skupinové sezení na ukázku

17h Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis

17h Bitcon Coffee: “Kryptoměny pro lidi” – praktická ukázka tvorby peněženky, nákupu kryptoměn a samotné platby

18h Cryptolab: “Zabezpeční online účtů” – praktický workshop na správu hesel a nastavení dvoufaktorového ověření

18h30 Bitcoin Coffee: “Čajový cupping”

18h30 Bitcoin Cofee: “Základy kryptoměn” – stream přednášky Honzy Hubíka

Čeká tě také zvýhodněné menu v Bitcoin Coffee a promítání krátkých tematických videí v Institute of Cryptoanarchy. Každý návštěvník coworkingu navíc obdrží kartu Revolut zdarma!

Aktuální info najdeš v naší FB události. Info o globální akci pod hlavičkou Navolnenoze.cz najdeš nawww.facebook.com/events/244309436111669/.