Skip to content

Den coworkingu zdarma v Paper Hub

Hledáš originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!

Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna Makerslab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná a stinná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka.

Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!

Čeká na tebe individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis.

Ve středu 29. července se na tebe těšíme od 8:00 do 20:00 – stačí se REGISTROVAT přes kontaktní formulář nebo na hub@paralelnipolis.cz. FB událost na http://bit.do/Den-Coworkingu-v-Paper-Hub.

Tak vejdi ven…
www.paperhub.cz