Skip to content

Litecoin – Bitcoin Blešák / Flea (Free) Market

BLEŠÍ TRH dnes organizuje každý. Ale LITECOIN-BITCOIN-ONLY? Ten je na světě jen jeden!

Testovat bitcoinovou ekonomiku nás baví. Koupit kávu a dort, kurz 3D tisku nebo členství v našem coworkingu už umíme. A co získat něco na sebe, na čtení, do uší, do kompu, na hraní?

Přijď v neděli 21. ledna od 13 do 18h nabídnout své SECOND HAND poklady, směň je, daruj nebo prodej. Vyzkoušej tak v praxi unikátní zážitek fyzického prodeje za BTC a zapoj se do rostoucí bitcoinové komunity!
Uvítáme jakýkoliv sortiment z druhé ruky, od oblečení, knih, muziky až po komponenty k 3D tisku, arduinu a ajťáckému bastlení. Nehledáme prodejce občerstvení a nového zboží.

Samozřejmostí je naše asistence – ukážeme ti, jak litecoiny / bitcoiny na místě získat výměnou za papírovou hotovost, jak je inkasovat od nakupujících (a pak je všechny utratit!).

Stejně odpovědně přistupujeme k zajištění naší lahodné Nordbeans kávy a speciálního občerstvení z Bitcoin Coffee.

Pokud chceš na blešáku prodávat, rezervuj na http://bit.ly/chcinaLTC-BTCblesak!
Místo je rezervované až po potvrzení z naší strany, kdy ti pošleme také informace k uhrazení příspěvku ve výši 100 Kč (v LTC/BTC) na provoz Paralelní Polis.

Stůl a židle ke každému prodejnímu místu (cca 0,8-1m x 0,8m) bude zajištěn. Je možné donést max 1ks věšáku na oblečení.

Pro návštěvníky je VSTUP ZDARMA – litecoiny / bitcoiny nebo papírovou hotovost na výměnu s sebou! První inspiraci o používání kryptoměn získáš na paralelnipolis.cz/jak-na-kryptomeny/.
Tak vejdiven!

Facebook event: www.facebook.com/events/131076217650240/.

Leave a Reply