PF 2017

Datum: | Autor: wilder | Kategorie: Vše

Milí přátelé,

Paralelní Polis – Institut Kryptoanarchie, Bitcoin Coffee, Paper Hub, MakersLab a Hackerspace – brzy vstoupí do dalšího kalendářní roku své existence. První rok byl rokem hledání funkčních struktur ve shodě s konceptem nezávislého financování a v roce druhém se nám podařilo vše při zachovaní základního konceptu provozně stabilizovat. Během této dvouleté cesty se u nás událo mnoho unikátních akcí a přednášek a Paralelní Polis se stala nepřehlédnutelným bodem na mapě svobodomyslných projektů. Kryptoanarchistický Hackers Congress, tradiční Bitcoin meetup, provokativní Transhumanismus, technologický 3D meetup a nový a skvělý Anarchokapitalismus – je jen pár významných příkladů z toho, čím se dnes Paralelní Polis programově a myšlenkově definuje. Jsme nyní místem pro setkávání živé a rostoucí komunity, místem pro otevřenou diskuzi, kde myšlenky svobody a radikální nezávislosti na státu nemají znamenat pouhou teorii.

Pokud první dva roky byly ve znamení hledání, stabilizace základních struktur a programů, potom třetí rok bude rokem komunikačně-mediální ofenzivy, aby dění v Paralelní Polis nezůstávalo skryté a abychom naše myšlenky komunikovali konzistentně a srozumitelně jak uvnitř komunity, tak i pro veřejnost.

Děkujeme vám, že jste Paralelní Polis v uplynulých letech podpořili, a přejeme vám klidné prožití svátků a více individuální svobody v roce 2017.

Za Paralelní Polis

Martin Šíp,
koordinátor projektu

blog Paralelní Polis

Do you celebrate “crypto only PornHub”?
Slavíte “crypto only Pornhub”?
Den proti digitálním omezením DRM

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz