Manažer/ka coworkingu Paper Hub v Paralelní Polis

Datum: | Autor: K | Kategorie: Decentralizace, Kryptoměny, Svoboda a kryptoanarchie, Věda a technologie

Staň se managerem našeho coworking spacu

Paralelní Polis hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni, tentokrát na pozici managera coworking spacu Paper Hub!

Paralelní Polis je nestátní nezisková organizace, kterou v roce 2014 v pražských Holešovicích založila umělecká aktivistická skupina Ztohoven. Misí Paralelní Polis je poskytovat technologie a vzdělání, které lidé potřebují pro zapojení do nezávislé společnosti a na ochranu individuální svobody. Vizí Paralelní Polis je svět, kde lidé mají možnost odloučit se od státu a žít ve svobodné společnosti.

V současné době je pod jednou střechou a jedním brandem Paralelní Polis sdruženo 5 konceptů;

Jaká bude náplň Tvé práce:

Jaký by měl být Tvůj profil:

Hledáme samostatného, zodpovědného, organizačně schopného člověka, kterého nebudeme muset k práci motivovat. Požadujeme alespoň tříletou zkušenost v oblasti event / project managementu. Očekáváme, že dokáže přijít s jasnou dlouhodobou vizí, do které nadchne svůj tým, který bude pro Paper Hub dýchat. Navýšení kapacity i zvýšení příjmů je navázané zejména na kvalitní koncept Hubu a jeho doprovodný networkingový program. Pod hlavičkou Paper Hubu by měl být do budoucna koncentrovaný veškerý vývojářský, startupový a networkingový program, ze kterého budou čerpat nejen členové hubu, ale i ostatní koncepty Paralelní Polis.

Co nabízíme:

Paralelní Polis aktuálně vede malý tým mladých progresivních lidí s plochou organizační strukturou, což je výhoda i nevýhoda; každý je odpovědný za svůj koncept a jeho výsledky. To znamená, že si musíš získat nejen důvěru týmu, obhájit svou pozici v něm, ale i si na sebe částečně vydělat. Za to ti nabízíme volný prostor pro realizaci vlastní vize. Paper Hub bude tvůj projekt, na kterém budeš pracovat dle svých potřeb – nikdo tě nebude nutit pracovat 40 hodin týdně, ani ti zakazovat částečný home office, pokud uvidíme, že máš za sebou výsledky. Velkou výhodou práce v Paralelní Polis je obrovská koncentrace lidí napříč uměleckými, technologickými a vědními obory, kteří jsou s velkou pravděpodobností v něčem mnohem lepší než ty; z těchto zdrojů ty můžeš čerpat, učit se od nich a neustále se seberozvíjet.

Neváhej nás kontaktovat:

Zašlete prosím svůj profesní životopis na spolek@paralelnipolis.cz. Pokud budou Vaše zkušenosti a Váš profil odpovídat dané pozici, ozveme se Vám nejpozději do 14 dnů.

Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci!

blog Paralelní Polis

Hackatoshi’s Flying Circuit is back ! DONT MISS OUT 🤹‍♂️ 🎪
Manažer/ka coworkingu Paper Hub v Paralelní Polis
3rd Global Bitcoin Meetup with speakers from 5 countries!

Kontakt

Dělnická 43
Praha 7
info@paralelnipolis.cz