Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

5/2022

Novinky z Paralelní Polis

Do týmu nám přibyla nová posila Terka, která se bude starat o kavárnu a merch. Někteří z vás ji možná znají od vidění, poslední dva roky pro nás šila roušky.

Bitcoin Coffee nově nabízí skvělé jídlo vařené z těch nejlepších surovin od Future Friendly Food pod vedením Kate. Jídlo je opravdový gastronomický zážitek. Ve stálé nabídce máme i výborné dortíky.

Momentálně plánujeme velkou renovaci prostor, bude se malovat, vyměníme světla a celkově modernizovat. Těšíme se na výsledky! 

Akce

Meetupy

Začali jsme opět pořádat meetupy, které se budou konat jednou za 14 dní. První meetup ze série Let’s talk crypto je již úspěšně za námi a další proběhne 18. května na téma Bezpečnost a soukromí. Akce je zdarma pro všechny  zájemce o probíranou tématiku. Jednotlivé události lze najít na našem Facebooku.

Pizza Day Prague 

Již se nám nezadržitelně blíží Bitcoinová konference s názvem Pizza Day Prague 2022! Můžete se těšit na skvělé speakry, pizzu a jedinečnou společnost. 

Pizza Day Prague 2022 je jednodenní mezinárodní Bitcoin-only konference odkazující na 12. výročí první platby Bitcoinem v reálném světě. Jedná se o skvělou příležitost k vytvoření nových vztahů. Vzhledem k omezené kapacitě vzniká prostor na rozhovory i se speakry. Jsou jimi například Amir Taaki, Exiledsurfer, Sergej Kotliar, Joerg Platzer, Ketominer, Aaron van Wirdum, Daniela Brozzoni či Pavol Luptak.

Pizza Day si klade za cíl vrátit se ke kořenům, k původním motivacím vzniku Bitcoinu jako nástroje pro šíření kryptoanarchie, tedy způsobu zachování digitální svobody jednotlivců i skupin. Jedná se o oslavu finanční nezávislosti a rovného vztahu mezi lidmi bez nevyžádaného dohledu třetí strany.

Zúčastněte se i se svým týmem této jedinečné konference. Nahlédněte pod pokličku technologie bitcoinového ekosystému a naučte se ji používat od základů nebo jako pokročilý profesionál. Získejte informace z první ruky od osobností, které stály u vzniku bitcoinové komunity. Poznejte je osobně, seznamte se s projekty, které dnes budují, a hlavně se s nimi bavte! “

Pro členy Paper Hubu nabízí community tickets se slevou 40%!

Brunch

Další akcí pro členy Paper Hubu je brunch, který se bude konat 18. května 2022 v 11 hodin. Můžete se těšit na výborné jídlo a příjemně strávený čas na naší krásné terase.

ETHPrague

Další velkou akcí, která se bude konat 10. – 12. června 2022 je konference ETHPrague

ETHPrague nehledá další schéma rychlého zbohatnutí ani převratné DeFi aplikace, místo toho je to akce zaměřená na budoucí potenciál Etherea a koncepty či aplikace, které ještě neexistují. Chceme se zabývat výzvami, které se objeví nebo mohou objevit v příštím desetiletí, a věříme, že Ethereum bude hrát při jejich řešení významnou roli. Budoucnost je ve vašich rukou! Vy rozhodnete, zda nakonec budeme žít v temné autoritářské dystopii, nebo v zářivé solarpunkové utopii.

Pokud se chcete zúčastnit jako speaker nebo jako hacker, můžete se přihlásit na: https://ethprague.com/.

Pro členy Paper Hubu je vstup na akci zdarma, avšak je potřeba se předem registrovat.

Merch

Už se nemůžeme dočkat, až nám dorazí nový merch! V nabídce budou nové ponožky (tématicky s pizzou a bitcoinem), nová trička nebo jarní bombery! Hrnečky s logem Bitcoinu již dorazily a káva z nich chutná opravdu slastně :))